Vreme je za čaj! Želite li šolju doručka ili biljnog čaja, posluženog sa prelivenim keksom? Ovaj drveni set za čaj je zaliven! Dovoljno da napravite šik i prefinu užinu za dvoje! Ova igračka za pretvaranje na bazi cveća za decu od 2 godine i više je potpuno originalna. Set se sastoji od prirodnog drvenog čajnika ukrašenog gurmanskim ružičastim bojama, odgovarajuće posude za šećer, dve šolje dizajnirane da drže lepe kesice čaja od filca, 2 kašičice i kriške limuna koje se postavljaju na šolje! Svi poklopci se mogu ukloniti za dodatni dodir realizma. Da bi prikazali ove elemente, naši mali serveri mogu da predstave šolje na 2 tanjira i sve što se nalazi na drvenom poslužavniku delikatno ukrašenim poetskim cvetnim motivima. 2 keksa bi sigurno bila poslastica tokom ove kratke pauze za čaj? Ovaj servis za čaj savršeno će upotpuniti dečiju kuhinju i setove za kuvanje. Mališani takođe mogu da se igraju dok razvijaju svoju maštu. Napravljeno od FSC® drveta.
ČAJNI SET
Šifra proizvoda:
J06631
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte
3.800,00 RSD
13 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
13 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,46 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217366315 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „ČAJNI SET“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena kućica za lutke sa liftom xxl
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
TL49059
| Težina | 13,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089069966 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96 x 37 x 18,5 cm; Dimenzije kućice: 90 x 71 x 32,5 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.