Igrajte se kao prodavac sa lepom imitacijom pletene korpe (u plastici) napunjenom sa 24 voća i povrća (12 sorti). Voće i povrće se prvo stavlja u polietilenu kesu, a zatim se stavlja u korpu sa rukavom koji ide svuda oko korpe. Standardno slikarstvo. Uključuje: 2 limuna (prečnika 32 x 46 mm), 2 narandže (prečnika 36 x 33 mm), 2 jabuke (prečnika 32 x 43 mm), 2 banane (80 x 22 x 24 mm), 2 jagode (prečnika 33 x 50 mm) mm), 2 para višnje (prečnika 24 mm par cerise), 2 pečurke (prečnika 31 x 40 mm), 2 šargarepe (prečnika 120 x pre 21 x 30 mm), 2 rotkvice (prečnika 34 x 63 mm), 2 paradajza ( prečnika 40 x 41 mm), 2 praziluka (prečnika 21 x 94 mm), 2 krompira (prečnika 28 x 45 mm).
KORPA POVRĆE
Šifra proizvoda:
J05620
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte
3.400,00 RSD
25 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
25 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,48 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217356200 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KORPA POVRĆE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.