Ultra praktična magnetna kutija koja se može poneti svuda!
Kreirajte nove kompozicije ili pratite modele sa 48 magneta.
Komplet na temu zanimanja za mališane sa preaktivnom maštom!
Hajde da izmislimo neke zanate! Koje će inventivne poslove deca smisliti? Sa ovom magnetnom knjigom posvećenom profesiji, deca uzrasta od 3 godine i više moći će da otkriju 16 pravih profesija, a takođe i da naprave mnogo svojih! Magneti’Books su magnetne kutije koje sadrže brojne magnete koji se mogu pričvrstiti na magnetnu površinu. Zabava će početi tako što deca rekonstruišu modele karata pronalazeći ispravne elemente i stavljajući ih na pravo mesto. Zatim mogu da daju slobodu svojoj mašti i kreiraju sopstvene zadatke mešanjem magneta! Praktično: kutija koja se lako zatvara sadrži 48 magneta, 16 kartica za igru i može se poneti bilo gde! Ova magnetna igračka za rano učenje je napravljena od FSC® kartona.
MAGNETNA KNJIGA – POSLOVI
Šifra proizvoda:
J02597
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
2.249,00 RSD
38 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
38 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,80 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217325978 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA KNJIGA – POSLOVI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.