Izlet u vreme dinosaurusa zagarantovan!
Dinosaurusi koje treba sastaviti ili izmisliti.
Lako za nošenje i skladištenje.
Da li ste već otkrili magnetnu knjigu? Ove prenosive, edukativne magnetne knjige vole i mladi i stari! Pa, kako oni rade? Ova magnetna kutija uključuje mnoštvo različitih magnetnih predmeta koje deca mogu sastaviti, prema šablonima ili na bilo koji način koji žele! Ova kartonska igra će prevesti decu od 3 i više godina u carstvo dinosaurusa sa 40 magnetnih delova i 10 kartica, od kojih svaka prikazuje latinsko ime dinosaurusa. Kada se knjiga otvori, cilj je sastaviti sliku dinosaurusa prikazanog na kartici pomoću priloženih magneta. Svi magnetni delovi su potpuno zamenljivi, tako da deca mogu satima da se zabavljaju smišljajući zveri još veće i strašnije od pravih dinosaurusa! Pomaže deci da razviju maštu i fine motoričke sposobnosti. Ovaj proizvod je napravljen od FSC® sertifikovanog i drugog kontrolisanog materijala.
MAGNETNA KNJIGA – DINOSAURUSI
Šifra proizvoda:
J02590
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
2.249,00 RSD
12 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,65 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217325909 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA KNJIGA – DINOSAURUSI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.