Da ponovo komponuje portrete životinja
Da stvorimo nove zamišljene životinje!
Lako za nošenje i skladištenje. Da li ste već otkrili magnetnu knjigu? Ove prenosive, edukativne magnetne knjige vole i mladi i stari! Pa, kako oni rade? Ova magnetna kutija uključuje mnoštvo različitih magnetnih predmeta koje deca mogu sastaviti, prema šablonu ili na bilo koji način koji žele! Ova igra sa svojim kartonskim komadima će prevesti decu od 3 i više godina u životinjsko carstvo sa 72 magnetna dela i 8 šablonskih kartica. Unutra možete koristiti magnetnu tablu da napravite sliku životinje prikazanu na svakoj kartici pomoću magneta koji su priloženi. Svi magnetni delovi su potpuno zamenljivi, tako da deca mogu da se zabavljaju satima smišljajući sve vrste ludih, smešnih životinja! Veliki smeh je zagarantovan! Pomaže deci da razviju maštu i fine motoričke sposobnosti. Ovaj proizvod je napravljen od FSC® sertifikovanog i drugog kontrolisanog materijala.
MAGNETNA KNJIGA – MIX & MATCH
Šifra proizvoda:
J02587
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
2.249,00 RSD
40 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
40 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,71 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217325879 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAGNETNA KNJIGA – MIX & MATCH“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.