Da li želite da bezbedno igrate pikado sa celom porodicom? Ova univerzalna igra veštine je veoma pametna! Zahvaljujući meti i magnetnim pikadima, deca uzrasta od 4 godine i više će takođe moći da uživaju u uzbuđenju takmičenja. Sa ovom verzijom, zaronite u svet cirkusa i njegovih nestašnih klovnova i pokušajte da postignete 100 poena igrajući se veštinom i spretnošću! Ova magnetna igra pikado nudi 2 nivoa težine: štampana strana sa žonglirajućim klovnom i ogromnom metom ili teži nivo sa akrobatom koji žonglira poenima! Uključeno je 6 pikada (3 crvene i 3 žute). Zahvaljujući kablu, lako se okači i može se lako smotati, a zatim čuvati u kutiji.
IGRA MAGNETNI PIKADO – CIRKUS
Šifra proizvoda:
J02074
Kategorije: Igračke, Sportske igračke
2.849,00 RSD
15 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
15 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,74 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217320744 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „IGRA MAGNETNI PIKADO – CIRKUS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.