Mini drveni stoni fudbal
Pogodno za decu od 3 godine
Lako za poneti.
Postanite najbolji strelac lige tako što ćete postići najviše poena protiv svog protivnika! Drvena igra mini stonog fudbala koja se sastoji od 4 reda igrača (ukupno 12 igrača) i 3 drvene lopte – pogodna za decu od 3 godine i više. Praktično: mreže za gol mogu se skidati čičak trakom kako bi se lakše izvlačile lopte. Zbog svoje veličine, može se nositi bilo gde i odmarati na unutrašnjem ili spoljašnjem stolu!
MINI STONI FUDBAL SAMPIONI
Šifra proizvoda:
J02070
Kategorije: Igračke, Sportske igračke
4.150,00 RSD
46 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
46 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,68 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217320706 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MINI STONI FUDBAL SAMPIONI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.