Otkrijte kreativni svet crtanja i pisanja uz Moj tablet za pisanje 104964 brenda Buki! Ovaj inovativni tablet omogućava deci (i odraslima) da izraze svoju maštu bez upotrebe papira. Idealan je za crtanje, pisanje beleški, rešavanje zadataka ili jednostavno zabavu – bilo kod kuće, u školi ili na putovanju.
Karakteristike proizvoda:
• LCD ekran osetljiv na dodir – jednostavno crtanje i pisanje
• Jednostavno brisanje jednim klikom
• Lagani i prenosiv dizajn – savršen za putovanja
• Ekološki prihvatljiv – štedi papir i štiti okolinu
• Dizajniran za decu – bezbedan, zabavan i edukativan
Buki tablet za pisanje je odličan alat za učenje, razvoj fine motorike i kreativno izražavanje.
Moj tablet za pisanje 104964
Šifra proizvoda:
BA104964
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
YouTube: https://www.youtube.com/embed/-atEY_NvoRo?feature=oembed
2.199,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Buki |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Moj tablet za pisanje 104964“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.