Karakteristike Kikka Boo trotineta BonBon u ljubičastoj boji
- Predviđen je za decu stariju od 3 godine
- Kao guralica se koristi do 26kg, a kao trotinet do 50kg
- Podesiva ručica po visini
- Dimenzije trotineta: 26.5x58x80
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
6.500,00 RSD Originalna cena je bila: 6.500,00 RSD.5.850,00 RSDTrenutna cena je: 5.850,00 RSD.
Nema na zalihama
Nema na zalihama
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kikka Boo |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | KIKA GROUP LTD, Bulgaria |
| Uzrast | 3+ godina |
| Pol | Ženski |
| Boje | Ljubičasta |
Na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065456 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Nema na stanju
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Na stanju
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Na stanju
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Na stanju
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Na stanju
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog