Kikka Boo House drveni šator sa prostirkom Pink, 0m+
Šifra proizvoda:
KKB10383
Kategorije: Igračke za dvorište, Šatori
5.100,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kikka Boo |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | KIKA GROUP LTD, Bulgaria |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Pol | Ženski |
| Boje | Roze |
Recenzije kupaca
Povezani proizvodi
Kuća za decu 502788
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
502788
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brend | Dohany |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026293
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.290,00 RSD
SKU:
26293
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |








