Kikka Boo Winnie prenosiva električna pumpica za izmuzavanje Mint
Šifra proizvoda:
KKB13038
Kategorije: Oprema za mame, Pumpica za izmuzavanje
7.990,00 RSD Originalna cena je bila: 7.990,00 RSD.7.750,00 RSDTrenutna cena je: 7.750,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Kikka Boo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Boje | Mint |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | KIKA GROUP LTD, Bulgaria |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kikka Boo Winnie prenosiva električna pumpica za izmuzavanje Mint“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AVENT PUMPICA ZA IZMAZANJE NATURAL 5772+GRATIS VIA SOLJE 5KOM SA POKLOPCIMA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
6.390,00 RSD
SKU:
SCF330/20/619
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429067 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | AVENT |
AVENT MANUELNA PUMPICA ZA IZMAZANJE – NATURAL 3969
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.390,00 RSD
SKU:
SCF430/10
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8710103943969 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | AVENT |
AVENT MANUELNA PUMPICA, SET ZA IZMAZANJE NATURAL (flasice, tufer, via solja sa adapterom)
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
SCF430/16
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8710103952664 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | AVENT |
AVENT ELEKTRICNA TWIN PUMPICA ZA IZMAZANJE STANDARD
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
23.990,00 RSD
SKU:
SCF397/31
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8720689021852 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | AVENT |
AVENT ELEKTRICNA PUMPICA ZA DOJKE – HANDS FREE
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
24.329,00 RSD
SKU:
SCF531/11
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8720689033565 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | AVENT |
AVENT VELIKI STITNICI ZA DOJKE I UMETCI (2x28mm i 2x26mm)
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.299,00 RSD
SKU:
SCF552/11
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8720689034548 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | AVENT |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.