Kikka Boo Noa prenosiva električna pumpica za izmuzavanje Mint
Šifra proizvoda:
KKB13034
Kategorije: Oprema za mame, Pumpica za izmuzavanje
6.700,00 RSD Originalna cena je bila: 6.700,00 RSD.6.090,00 RSDTrenutna cena je: 6.090,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Kikka Boo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Boje | Mint |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | KIKA GROUP LTD, Bulgaria |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kikka Boo Noa prenosiva električna pumpica za izmuzavanje Mint“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AVENT MANUELNA PUMPICA, SET ZA IZMAZANJE NATURAL (flasice, tufer, via solja sa adapterom)
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
SCF430/16
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8710103952664 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | AVENT |
AVENT ELEKTRICNA PUMPICA ZA DOJKE – HANDS FREE
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
24.329,00 RSD
SKU:
SCF531/11
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8720689033565 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | AVENT |
AVENT DODATNE POSUDE ZA SAKUPLJANJE MLEKA – DOUBLE CUP
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.542,00 RSD
SKU:
SCF439/01
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8720689034517 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | AVENT |
AVENT UMETCI ZA STITNIKE – SMALL (2x15mm i 2x17mm)
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.299,00 RSD
SKU:
SCF554/11
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8720689034623 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | AVENT |
Ručna pumpica za izmlazanje Cara Roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.100,00 RSD
SKU:
CAN9791
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| EAN | 3800146269791 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI Trade ltd., Sofia, Bugarska |
Kikka Boo Rhea električna pumpica za izmuzavanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.290,00 RSD
SKU:
KKB13037
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | Kikka Boo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | KIKA GROUP LTD, Bulgaria |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.