Dimenzije i težina proizvoda:
- Dimenzije: 32 x 40 x 47 cm.
- Težina: 2,6 kg
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
6.690,00 RSD Originalna cena je bila: 6.690,00 RSD.6.000,00 RSDTrenutna cena je: 6.000,00 RSD.
Dimenzije i težina proizvoda:
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kikka Boo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Boje | Roze |
| Uzrast | 12+ meseci |
| Proizvođač | KIKA GROUP LTD, Bulgaria |
| Zemlja porekla | Kina |
Nema na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066484 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065456 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Na stanju
| Težina | 7,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089068105 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5902533913633 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | isina: 37 cm Širina: 50 cm Širina ručke: 22 cm Prečnik točka: 15 cm |
Na stanju
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |
Nema na stanju
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533915873 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: ● Dužina: 86 cm ● Dužina rama: 58,5 cm ● Visina: 55 cm ● Širina: 33 cm ● Visina upravljača od zemlje: 54,5 cm ● Visina sedišta od zemlje: 33 cm ● Opseg podešavanja visi |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.