Kikka Boo Trolie guralica – hodalica za bebe 4u1 Beige
Šifra proizvoda:
KKB31113
Kategorije: Guralice, Mega popusti, Vozila za decu
6.890,00 RSD Originalna cena je bila: 6.890,00 RSD.5.590,00 RSDTrenutna cena je: 5.590,00 RSD.
Troškovi dostave: 530,00 RSD
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kikka Boo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Boje | Bež |
| Uzrast | 12+ meseci |
| Proizvođač | KIKA GROUP LTD, Bulgaria |
| Zemlja porekla | Kina |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kikka Boo Trolie guralica – hodalica za bebe 4u1 Beige“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys guralica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 WHITE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065456 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Tricikl sa rotirajućim sedištem 360 gray Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-2 GRAY
| Težina | 7,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089068105 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 PINK
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005888 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.