Kikka Boo Trolie guralica – hodalica za bebe 4u1 Grey
Šifra proizvoda:
KKB31112
Kategorije: Guralice, Mega popusti, Vozila za decu
6.890,00 RSD Originalna cena je bila: 6.890,00 RSD.5.590,00 RSDTrenutna cena je: 5.590,00 RSD.
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kikka Boo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Boje | Siva |
| Uzrast | 12+ godina |
| Proizvođač | KIKA GROUP LTD, Bulgaria |
| Zemlja porekla | Kina |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kikka Boo Trolie guralica – hodalica za bebe 4u1 Grey“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
Tricikl sa rotirajućim sedištem 360 gray Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-2 GRAY
| Težina | 7,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089068105 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 BEI
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica minibi honey yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRMIBI00YEL0000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533920068 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije proizvoda: 50 x 25,5 x 39 cm; Dimenzije pakovanja: 48 x 17 x 26,5 cm |
Kinderkraft bicikl guralica cutie turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KKRCUTITRQ0000
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5902533913633 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | isina: 37 cm Širina: 50 cm Širina ručke: 22 cm Prečnik točka: 15 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.