RAF R.8032B PLINSKI REŠO 1 GORIONIK CRNI
- Materijal: nerđajući gvožđe + zaštitni premaz
- Boja: crna
- Dimenzije: 26 x 26 x 8 cm
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
1.749,00 RSD
26 na zalihama
26 na zalihama
RAF R.8032B PLINSKI REŠO 1 GORIONIK CRNI
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | RAF |
| EAN | 8606111064904 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113419 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109917 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955505 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955529 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575908261 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027360 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.