RAF R.8016 INDUKCIONI REŠO 2000W
- Snaga: 2000W
- Keramička ploča – prečnik 28 cm
- Tajmer: do 8 nivoa
- Upravljanje na dodir (touch control)
- Dužina kabla: 1,2 m
- Napon i frekvencija: 220–240V, 50Hz
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
2.849,00 RSD
84 na zalihama
84 na zalihama
RAF R.8016 INDUKCIONI REŠO 2000W
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | RAF |
| EAN | 6975069407333 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032112627 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 8008225016037 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955529 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575908261 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158024611 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027346 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.