ZILAN ZLN6821 KVARCNA GREJALICA 2000W
- Ima sigurnosni prekidač.
- Otporna na visoke temperature.
- Visoka efikasnost.
- Štedi energiju.
- Ima senzor pokreta.
- Tajmer je mehanički.
- Snaga: 2000W.
- Može da se prenosi.
- Boja: crna.
- Moderan dizajn.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
6.490,00 RSD
Nema na zalihama
Nema na zalihama
ZILAN ZLN6821 KVARCNA GREJALICA 2000W
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Zilan |
| EAN | 8682744806821 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450029 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032480026 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430625 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430823 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430908 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Zilan |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8682744802052 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.