RAF R602 KERAMIČKA ROTIRAJUĆA GREJALICA SIVA 1500W
- Snaga: 1500W
- Vrsta grejanja: keramićki grejač
- Zagrevanje prostorija površine do oko 12–18 m²
- Dužina kabla: 1,2 m
- Napon i frekvencija: 220-240V
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
2.359,00 RSD
64 na zalihama
64 na zalihama
RAF R602 KERAMIČKA ROTIRAJUĆA GREJALICA SIVA 1500W
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | RAF |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 6942368206219 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430588 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430793 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032431127 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430861 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | XO |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 6920680856213 |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Ardes |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8004032110159 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.