RAF R190 KVARCNA GREJALICA BELA 800W
- Snaga: 800W
- Površina koju pokriva: okvirno 8–12 m²
- Dužina kabla: 80 cm
- Napon: 220V
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
1.199,00 RSD
91 na zalihama
91 na zalihama
RAF R190 KVARCNA GREJALICA BELA 800W
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | RAF |
| EAN | 6975069403281 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032480026 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430861 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430908 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430946 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Adler |
| EAN | 5903887807340 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Esperanza |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 5901299955703 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.