RAF R186G KERAMIČKA GREJALICA ZELENA 1800W
- Snaga: 1800W
- Vrsta grejanja: keramićki grejač
- Zagrevanje prostorija površine do oko 16–20 m²
- Napon i frekvencija: 220-240V, 50Hz
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
3.439,00 RSD
96 na zalihama
96 na zalihama
RAF R186G KERAMIČKA GREJALICA ZELENA 1800W
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | RAF |
| EAN | 8606111064881 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430793 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430922 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430625 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430847 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430823 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430908 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.