RAF R185 KALORIFER ROTIRAJUĆI BELI 1500W
- Snaga: 1500W
- Podešavanje termostata: Da
- Zagrevanje prostorija površine do oko 12-18 m²
- Dužina kabla: 80 cm
- Napon: 220V
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
2.099,00 RSD
74 na zalihama
74 na zalihama
RAF R185 KALORIFER ROTIRAJUĆI BELI 1500W
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | RAF |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 6975069403205 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450029 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032431127 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430922 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430625 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430847 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | XO |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 6920680856213 |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.