RAF R183 KALORIFER 2000W
- Snaga: 2000W
- Pogodan za površinu: do 20 m2
- Zaštita od pregrevanja
- Dimenzije:25x 13x 25cm
- Boja: Bela
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
1.599,00 RSD
147 na zalihama
147 na zalihama
RAF R183 KALORIFER 2000W
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | RAF |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 6975069403182 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032480019 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430588 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032431127 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430601 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430847 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Adler |
| EAN | 5903887807340 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.