ARDES AR4P16R GREJALICA KERAMIČKA STUBNA ROTIRAJUĆA 64CM
- Snaga :2000W
- Touch kontrola
- Nivoi snage: 1200/2000 W
- Tajmer
- Sobni termostat
- Zaštita od pregrevanja
- Ima dršku za nošenje
- Daljinsko upravljanje
- Dimenzije: 24 x 24 x 63,5
- Boja: crno/bela
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
6.990,00 RSD
1 na zalihama
1 na zalihama
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Ardes |
| EAN | 8004032114089 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032431127 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430861 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430847 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430823 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | XO |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 6920680856213 |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Ardes |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8004032110159 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.