KIDS II INGENUITY LJULJASKA COMFORT 2 GO – CUDDLE LAMB 12184
Šifra proizvoda:
SKU12184
Kategorija: Ljuljaške za bebe
10.700,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451121843 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KIDS II INGENUITY LJULJASKA COMFORT 2 GO – CUDDLE LAMB 12184“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Cangaroo Ljuljaška za bebe Prestige – Dark Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.990,00 RSD
SKU:
CAN0107
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3801005210107 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
603 Marsi ljuljaska za bebe
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.390,00 RSD
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
SKU:
603
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Aristom |
| Boja | Bež, Bordo, Roze, Siva |
| EAN | 8606024603900 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Električna ljuljaška za bebe Rocky – Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.449,00 RSD
SKU:
CAN9434
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 3800146249434 |
MoMi Liss ljuljaška za bebe Bear Pink, 0-9kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BULE00014
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Roze |
| Pol | ženski, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495921529 |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG402) – BLUE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.590,00 RSD
SKU:
SG402-002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429630 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG402) – GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.590,00 RSD
SKU:
SG402-003
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429647 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.