***Priuštite svom ljubimcu ovaj super mekani jastuk – sofu za maksimalnu udobnost, dremanje i spavanje. Okrugli dizajn je savršen za kućne ljubimce koji vole da se sklupčaju! Podignute ivice osiguravaju sigurnost i podržavaju glavu i vrat vašeg ljubimca, dok ultra-meka podloga ublažava bolove u zglobovima i mišićima. Spoljašnji sloj je napravljen od super mekog PE materijala koji zadržava toplotu, a unutrašnji sloj je ispunjen PE pamukom. Pogodan je za većinu kućnih ljubimaca i veoma je popularan kod mačaka i pasa. Karakteristike: Jastuk – sofa za kućne ljubimce. Prečnik sofe: 80 cm. Materijal: 100% PE spoljni i unutrašnji sloj. Plišan, super mekan, super topao i izdržljiv materijal. Dimenzije: 3 k 51 k 77 cm (vkdkv). Bruto težina: 1470 g. Pogodno za velike pse, kao što su samojedi, retriveri, labradori, pastiri itd. Asortiman: razne boje po izboru.
Jastuk za kućne ljubimce 80 cm
Šifra proizvoda:
95-528000
Kategorija: Pet program
1.799,00 RSD
14 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
14 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955284 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Jastuk za kućne ljubimce 80 cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Torba za kućne ljubimce
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.699,00 RSD
SKU:
95-525000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955253 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Sofa za kućne ljubimce u obliku šape, veličine M
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
95-529000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955291 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Transporter za kucne ljubimce
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ME06-02 GREY-541
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978427 |
Češko za mačke sa visećom igračkom grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YS-83336-1 GREY-3171
| Težina | 8,5 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769973705 |
Češko za mačke kućica i drvo
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.368,00 RSD
SKU:
DRAPAK02-3172
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769970964 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 02
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO2-3917
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170361 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.