***Da li se vaš pas brzo umara u dugim šetnjama ili ga, na primer, plaši gužva kada šeta gradom? Ova praktična transportna torba od prirodnih materijala je upravo za sve takve slučajeve. Idealan je za prevoz do veterinara ili za kratka putovanja automobilom, autobusom ili vozom. Torba se odlikuje modernim dizajnom i prozračnim materijalom koji omogućava vazduhu da prodre u unutrašnjost. Torba se lako čisti! Lako se pere u mašini za pranje veša. Jednostavan je za upotrebu i ima malu težinu. Karakteristike: Torba za prevoz kućnih ljubimaca. Materijal: pamuk. Mekana tekstilna podstava na dnu torbe koja se može skidati i prati. Zipper. Za manje kućne ljubimce maksimalne težine: do 5 kg. Dimenzije: 42 k 25 k 25 cm. Asortiman: razne boje koje možete izabrati.
Torba za kućne ljubimce
Šifra proizvoda:
95-525000
Kategorija: Pet program
1.699,00 RSD
19 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
19 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955253 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Torba za kućne ljubimce“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Masinica za sisanje ljubimaca 09281-2016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.290,00 RSD
SKU:
4015110005230
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110005230 |
| Brend | Wahl |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
Trimer za životinje 09962-2016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.190,00 RSD
SKU:
4015110009344
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110009344 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Starter Animal Clipper
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.790,00 RSD
SKU:
5996415034455
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415034455 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Sofa za kućne ljubimce u obliku šape, veličine M
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
95-529000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955291 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 01
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO1-3916
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170156 |
KOLICA ZA LJUBIMCE PREMIUM GRAY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETSTRGRY-3922
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170415 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.