Ova dečja stolica kombinira stabilnost, sigurnost i zabavan dizajn, čineći je savršenim izborom za korišćenje kod kuće, u vrtu ili na kampiranju. Deca će biti oduševljena živopisnim bojama i atraktivnim motivom bubamare na crvenoj podlozi, dok naslon za ruke pruža dodatnu udobnost i sigurnost. Lako se sklopi i lako se skladišti, što je čini praktičnim rešenjem za svakodnevnu upotrebu ili putovanja, pružajući im sigurno i zabavno mesto za odmor i druženje._x000D_
_x000D_
PODACI O PROIZVODU:_x000D_
Vrsta: dečiji nameštaj. _x000D_
U kompletu: 1 dečija stolica na rasklapanje._x000D_
veličine: 37 x 25 x 26/52 cm._x000D_
Dizajn: bubamara, boja: crvena. _x000D_
Materijal: gvozdena cev prečnika 13 mm, tkanina: 170 g/m2 poliester. Starost: 3+. _x000D_
_x000D_
Pakovanje: 61,5 x 38,0 x 51,0 cm.
Dečija stolica na rasklapanje sa slikom bubamare, crvena
Šifra proizvoda:
15-576000
Kategorije: Dečiji nameštaj, Dečiji nameštaj i oprema za dvorište
1.199,00 RSD
23 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
23 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223155769 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Dečija stolica na rasklapanje sa slikom bubamare, crvena“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dvostrani dečiji sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.590,00 RSD
SKU:
TF-6705
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793724 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Sklopiva dečija korpa za igračke ili odeću plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.290,00 RSD
SKU:
GH-KK04
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Komoda i drvena klupa za odlaganje dečijih igračaka i knjiga bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.590,00 RSD
SKU:
JVTR-3086
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793663 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME 3u1 stolica, ljuljaška i slagalica šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.990,00 RSD
SKU:
660120
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 8606102218019 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Drveni dečiji sto sa stolicama roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6001
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793694 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Organizator dečijih igračaka šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6061
| Težina | 6,9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.