Otkrijte savršenu sklopivu stolicu za decu u prekrasnoj plavoj boji, ukrašenu slikom štenca psa Dalmatinca, idealnu za male avanturiste! Stolica je opremljena naslonom za ruke, lako se sklopi za jednostavno spremanje i transport._x000D_
_x000D_
Savršen dodatak za dečju sobu ili na kampovanju, ova stolica će sigurno oduševiti vaše najmlađe, donoseći im radost i udobnost u svakom trenutku!_x000D_
_x000D_
PODACI O PROIZVODU:_x000D_
Tip: dečja sklopiva stolica sa slatkim uzorkom psa i naslonima za ruke._x000D_
Sadržaj pakovanja: 1 sklopiva dečja stolica._x000D_
Dimenzije stolice: 37 x 25 x 26/52 cm._x000D_
Uzorak: štence._x000D_
Boja: plava._x000D_
Materijal: gvozdena cev (prečnik 13 mm), tkanina: poliester 170 g/m2._x000D_
Uzrast preporuka: 3+ godine._x000D_
_x000D_
Pakovanje: 61,5x38x51cm.
Dečija stolica na rasklapanje sa slikom šteneta, plava
Šifra proizvoda:
15-575000
Kategorije: Dečiji nameštaj, Dečiji nameštaj i oprema za dvorište
1.199,00 RSD
27 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
27 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223155752 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Dečija stolica na rasklapanje sa slikom šteneta, plava“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Sklopiva dečija korpa za igračke ili odeću plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.290,00 RSD
SKU:
GH-KK04
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrani dečiji sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6059
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793625 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Polica za knjige i igračke šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3181
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje igračaka i knjiga roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.190,00 RSD
SKU:
TF5810
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793458 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje knjiga i igračaka na 4 nivoa sa vratima beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.890,00 RSD
SKU:
TF5473
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793564 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME 3u1 stolica, ljuljaška i slagalica šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.990,00 RSD
SKU:
660120
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 8606102218019 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.