Napravljen od laganog aluminijuma, ovo lepo dizajnirano prenosivo postolje za projektor sa stativom dolazi sa preklopnim ležištem koje obezbeđuje bezbednu platformu za naginjanje za većinu projektora. Njegovo podešavanje nagiba obezbeđuje optimalne uglove gledanja. Nosač koji se može sklopiti, brzo se odvaja kako bi se lako spakovao u priloženu najlonsku torbu. Uključene trake daju dodatnu podršku i sigurnost. Sklopive noge stativa koje se uvlače sa lopaticama za zaključavanje idealne su za transport i skladištenje. Ugrađeni libela održava pravilno nivelisanje. Noge protiv klizanja osiguravaju stabilnost i sprečavaju ogrebotine na površini. Ovo postolje takođe može da podrži druge uređaje uključujući laptopove, kamere, tablete i DJ opremu. Savršeno za dom, kancelarije, kampove, prezentacije, scenu i druge aplikacije. SPECIFIKACIJE: Kategorija proizvoda: Nosač za projektor Rang: Standard Materijal: aluminijum, čelik, plastika Površinska obrada: praškasti premaz, galvanizacija Boja: Mat crna Dimenzije: 580x530x910mm (22,8″x20,9″x35,8″) Kapacitet težine: 6 kg (13,2 lbs) Opseg nagiba: +20°~-20° Opseg proširenja: 470~910mm (18.5″~35.8″) Instalacija: Samostojeći
Podni nosač za projektor Kettz NP-K220
Šifra proizvoda:
01-185
Kategorije: Audio oprema, Projektori i oprema za projektore
3.289,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054706711 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Podni nosač za projektor Kettz NP-K220“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROADSTAR IGLA ZA GRAMOFON
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.565,00 RSD
SKU:
IGLA ZA GRAMOFON
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032157 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HIF1996D+BT MUZICKI CENTAR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
26.490,00 RSD
SKU:
RSHIF1996D+BT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032416 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1245WD RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.548,00 RSD
SKU:
RSHRA1245WD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032362 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1500UEMP MP3 RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
15.990,00 RSD
SKU:
RSHRA1500UEMP
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033154 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD435NCD/RD DISKMEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.673,00 RSD
SKU:
RSPCD435RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031235 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD498NMPBK DISKMEN MP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.364,00 RSD
SKU:
RSPCD498NMPBK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032331 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.