Lagan i sklopiv, lak za nošenje, idealan za kućni bioskop, sastanke, konferencije, javnu izložbu ili učionicu itd. Crna podloga, efikasno eliminiše prodiranje svetlosti, uživajte u širokougaonom gledanju i prirodnim slikama sa tečnim bojama. Pogodno za unutrašnje i spoljašnje potrebe. Postoji 6 preciznih rupa za ugradnju. Specifikacije: Materijal: platno Format ekrana: 16:9 Veličina platna je (84 inča) 186cm x 105cm U paketu se dobija 6 samolepljivih kukica.
Kettz Platno za Projektor 84″ 16:9 160°
Šifra proizvoda:
0KP003
Kategorije: Audio oprema, Projektori i oprema za projektore
3.150,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054708173 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kettz Platno za Projektor 84″ 16:9 160°“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CAMRY CR1113 GRAMOFON
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
9.099,00 RSD
SKU:
CR1113
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 5908256831896 |
| Brend | Camry |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HIF1996D+BT MUZICKI CENTAR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
26.490,00 RSD
SKU:
RSHIF1996D+BT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032416 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1345NUSWD RADIO SA DRVENIM KUCISTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.131,00 RSD
SKU:
RSHRA1345NUSWD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032355 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD435NCD/BK DISKMEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.673,00 RSD
SKU:
RSPCD435NCD/BK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031211 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD435NCD/RD DISKMEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.673,00 RSD
SKU:
RSPCD435RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031235 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235BL TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235BL
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033130 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.