Opis proizvoda Uživajte u omiljenim sportovima, filmovima i video igrama u velikim razmerama sa ovim projektorskim platnom kompanije Kettz. Ekran od 100 inča je prenosiv, jednostavan za sklapanje i brzo se briše sapunom i vodom. Osim toga, velika površina za gledanje pruža vam bioskopsko iskustvo iz udobnosti sopstvenog dvorišta. Uparite ovo platno sa svojim omiljenim Kettz projektorom (prodaje se zasebno) i postanite domaćin zabave za svoje prijatelje i porodicu. Dimenzije Širina: 90,5″ (229,9 cm) Visina: 55 inča (139,7 cm)
Kettz spoljno platno za Projektor 100″
Šifra proizvoda:
0KP005
Kategorije: Audio oprema, Projektori i oprema za projektore
5.990,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054709958 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kettz spoljno platno za Projektor 100″“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CAMRY CR1113 GRAMOFON
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
9.099,00 RSD
SKU:
CR1113
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 5908256831896 |
| Brend | Camry |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR IGLA ZA GRAMOFON
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.565,00 RSD
SKU:
IGLA ZA GRAMOFON
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032157 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HIF1993BT MUZICKI CENTAR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
26.099,00 RSD
SKU:
RSHIF1993BT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032126 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HIF1993D+BT+DAB MUZICKI CENTAR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
28.590,00 RSD
SKU:
RSHIF1993D+BT
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032669 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA700D+ RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
8.280,00 RSD
SKU:
RSHRA700D+
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032997 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kettz KT-UP105 Podno Platno za Projektor 100″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.790,00 RSD
SKU:
0KP017
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054710688 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.