NAPOMENA: Ovaj model platna nije moguće slati kurirskom službom na adresu!!! Karakteristike: Sa standardnom crnom pozadinom – Materijal je visokokvalitetni višeslojni mat beli sa crnom pozadinom koja sprečava prodiranje svetlosti za jasnu sliku, a ekran se može čistiti blagim sapunom i vodom. Dijagonala 120″ (84″ x 84″) u formatu 1:1. Ovaj ekran je univerzalno pogodan za većinu LED, LCD ili DLP projektora na tržištu. Izdržljivo metalno kućište za montažu na zid ili plafon, idealno za učionice, kućnu ili poslovnu upotrebu. Ovaj ručno upravljani ekran ima ugrađen mehanizam za samostalno zaključavanje, jednostavno povucite ekran i on će ostati na mestu. Jasni uglovi gledanja do 160 stepeni sa mat belom površinom koja raspršuje svetlost u svim pravcima. Ovaj projektorski ekran je jednostavan za montažu i održavanje, ima lagano kućište i ekran otporan na gužvanje i statiku. Tkanina tretirana protiv prašine i kiseline je dugotrajna i laka za čišćenje, dovoljno je koristiti krpu i malo vode! Specifikacije: Materijal ekrana: mat bela Ukupna veličina: 265 x 149CM Dijagonala: 120 inča / 9.9 stopa Odnos stranica: 1:1 Ugao gledanja: 160 stepeni Materijal: Tkanina, metal – Nije potrebna montaža
Kettz KT-UP012 Zidno Platno za Projektor 120″
Šifra proizvoda:
0KP016
Kategorije: Audio oprema, Projektori i oprema za projektore
10.990,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054710671 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kettz KT-UP012 Zidno Platno za Projektor 120″“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CAMRY CR1168 GRAMOFON FM SD MMC USB BLUETOOTH
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
11.900,00 RSD
SKU:
CR1168
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 5902934833899 |
| Brend | Camry |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HIF1993D+BT+DAB MUZICKI CENTAR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
28.590,00 RSD
SKU:
RSHIF1993D+BT
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032669 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1500UEMP MP3 RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
15.990,00 RSD
SKU:
RSHRA1500UEMP
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033154 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR RCR4635UMPRD PRENOSIVI CD RADIO KASETOFON CRVENI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.499,00 RSD
SKU:
RSRCR4635UMPRD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033178 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kettz KT-UP105 Podno Platno za Projektor 100″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.790,00 RSD
SKU:
0KP017
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054710688 |
Kettz Spoljno Platno za projektor 120″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.990,00 RSD
SKU:
0KP015
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054710664 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.