Wahl 20110-0462 Starter mašina za šišanje pasa
Wahl Starter je osnovni model među asortimanom dostupnim u ponudi brenda Wahl.
Pogodna za nežno šišanje i šišanje između poseta frizeru
Savršeno za sve tipove dlake, osim za one najzahtevnije, duge, guste i matirane, za koje preporučujemo da izaberete snažniju mašinu za šišanje.
Pored glatkog podešavanja dužine sečenja pomoću poluge ugrađene u mašinu za šišanje, set uključuje četiri nastavka za češalj.
Snažan motor i efikasna oštrica su prednosti ovog modela.
Specifikacija:
Mašina za šišanje sa kablom dizajnirana za šišanje pasa
Čelik, samooštrenje, sečivo od nerđajućeg čelika 45 mm, zamenljivo
Na glavi se nalazi poluga za glatko podešavanje dužine sečenja
Uključena 4 češljasta nastavka: 3, 6, 10, 13 mm
Patentirani, snažan i izdržljiv motor sa zaštitom od pregrevanja
Tih rad - idealno za životinje osetljive na buku
Mašina za šišanje je namenjena za šišanje svih tipova kose osim veoma duge, guste i spuštene kose
Kućište u beloj i crnoj boji
Viseći držač
Uključeno:
Wahl starter mašina
3mm,6mm,10mm,13mm
Zaštitni poklopac za oštricu
Četka za čišćenje
Boca ulja 5 ml
Plastično kućište za skladištenje kompleta
Težina proizvoda sa pojedinačnim pakovanjem: 0,9
Wahl Starter Animal Clipper
Šifra proizvoda:
5996415034455
Kategorija: Pet program
7.790,00 RSD
76 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
76 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415034455 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Wahl Starter Animal Clipper“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Sofa za kućne ljubimce u obliku šape, veličine L
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.299,00 RSD
SKU:
95-530000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955307 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Plisani krevet za kucne ljubimce 80cm svetlo siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.400,00 RSD
SKU:
MODEL_15295_1-527
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008797 |
Češko za mačke sa visećom igračkom brown
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KF81002 BROWN-3170
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769973675 |
Češko za mačke kućica i drvo
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.368,00 RSD
SKU:
DRAPAK02-3172
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769970964 |
KAVEZ ZA KUCNE LJUBIMCE 140 BOLZZ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBOX-3629
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606112564496 |
KOLICA ZA LJUBIMCE PREMIUM GRAY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETSTRGRY-3922
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170415 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.