Jacina: 220-240V 50/60Hz 500W;
600W;
Staklena posuda 1.5L;
Lomljenje leda;
3 brzine sa pulse funkcijom;
Inox seciva;
Prikaz broja obrtaja;
Neklizajuce postolje;
Poseduje RoHS CE LFGB sertifikate
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
12.990,00 RSD
4 na zalihama
4 na zalihama
Jacina: 220-240V 50/60Hz 500W;
600W;
Staklena posuda 1.5L;
Lomljenje leda;
3 brzine sa pulse funkcijom;
Inox seciva;
Prikaz broja obrtaja;
Neklizajuce postolje;
Poseduje RoHS CE LFGB sertifikate
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 4895218314584 |
| Brend | westinghouse |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113433 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113419 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032112627 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299929070 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575902696 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Brend | aquaphor |
| Kapacitet | 2,8l |
| EAN | 4744131012773 |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.