MULTIFUNKCIONALNE GLAVE: Uživajte u raznovrsnoj nezi tela sa jednim multigrumerom koji dolazi sa 4 zamenljive glave.
Sa ovim multigrumerom možete podšišati bradu, urediti svoje telo, postići čisto brijanje ili ukloniti neželjene dlačice iz ušiju
ili nosa pomoću jedinstveno dizajnirane vertikalne glave za trimovanje. Sve glave imaju zgodan sistem za uključivanje i isključivanje,
što olakšava prebacivanje između njih i osigurava lako čišćenje."
IZUZETNE PERFORMANSE SVAKI PUT: Zahvaljujući snažnom motoru i precizno brušenim noževima od nerđajućeg čelika
ROBAN NEKLIZAN GRIP: Čvrsta, neklizajuća površina za bezbedno prianjanje
Wahl Extreme Grip Advanced USB mašinica za šišanje
Šifra proizvoda:
5996415036800
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
8.490,00 RSD
87 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
87 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415036800 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Wahl Extreme Grip Advanced USB mašinica za šišanje“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Wahl Mustache & Beard Battery Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
043917002729
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917002729 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
WAHL lithium Pro LED 1901-0465
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.200,00 RSD
SKU:
5996415033625
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415033625 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Fen za kosu 40.404
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8051772719586
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772719586 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Groomsman Trimmer Cord/Cordless
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.990,00 RSD
SKU:
043917001005
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917001005 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Ulje za masinice za šišanje 03310-1102
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.390,00 RSD
SKU:
043917331010
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917331010 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature figaro za uvijanje kose 38mm DIVA15
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
13.790,00 RSD
SKU:
5060412983075
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983075 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.