Klackalica-guralica “Konjić” Feelkids je napravljena od izdržljivog i visokokvalitetnog materijala (primarni HDPE), koji je otporan na vremenske uslove i velike avanture. Materijal je bezbedan za decu i ne izaziva alergijske reakcije, koristi se u prehrambenoj industriji. Ne sadrži BPA, zadovoljava evropske standarde._x000D__x000D_Kupovinom jednog proizvoda dobijaju se četiri, pa na taj način roditelji štede i novac i prostor u kući._x000D__x000D_Klackalica-konjić 4 u 1 će sigurno obradovati svakog mališana!
Klackalica-guralica “Konjić” 4 u 1 Maslinasta
Šifra proizvoda:
20696
Kategorije: Igračke za dvorište, Klackalice
6.490,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8606112449687 |
| Brend | Feelkids |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Klackalica-guralica “Konjić” 4 u 1 Maslinasta“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kucica za decu 025791
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.550,00 RSD
SKU:
25791
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Kuća za decu 502788
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
502788
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brend | Dohany |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.