Stabilna penjalica Feelkids je napravljena od izdržljivog i visokokvalitetnog materijala (primarni HDPE), koji je otporan na vremenske uslove i velike avanture. Materijal je bezbedan za decu i ne izaziva alergijske reakcije, koristi se u prehrambenoj industriji. Ne sadrži BPA, zadovoljava evropske standarde._x000D__x000D_Penjalica Feelkids će sigurno obradovati svakog mališana!_x000D__x000D_Zabava više ne zavisi od lepog vremena – sada kompletna igraonica može biti u dečijoj, ili možda dnevnoj sobi.
Penjalica za decu sa košem, tablom i blokovima
Šifra proizvoda:
20686
Kategorije: Besplatna dostava, Igračke za dvorište, Zabava
21.490,00 RSD
5 na zalihama
5 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| EAN | 2770000002486 |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Brend | Feelkids |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Penjalica za decu sa košem, tablom i blokovima“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kuća za decu 502788
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
502788
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brend | Dohany |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026316
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.950,00 RSD
SKU:
26316
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026293
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.290,00 RSD
SKU:
26293
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026026
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
26026
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.