Sklopivi tobogan Feelkids je napravljen od izdržljivog i kvalitetnog materijala HDPE koji je otporan na vremenske uslove i velike avanture. Materijal je bezbedan za decu i ne izaziva alergijske reakcije, koristi se u prehrambenoj industriji._x000D__x000D_Tobogan za najmlađe „Maca“ pruža deci sate zabave na otvorenom ili u kući, jednostavno se sklapaju i ne zauzimaju mnogo mesta kada nisu u upotrebi._x000D__x000D_Ne sadrži BPA, zadovoljava sve evropske standarde.
Sklopivi tobogan „Maca“ – Bela+siva boja
Šifra proizvoda:
20635
Kategorije: Igračke za dvorište, Tobogani
6.990,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
5 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8606112449625 |
| Brend | Feelkids |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Sklopivi tobogan „Maca“ – Bela+siva boja“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Tobogan 026316
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.950,00 RSD
SKU:
26316
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026293
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.290,00 RSD
SKU:
26293
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 030023
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
SKU:
30023
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.