Vaše će dete satima uživati u igri s ovim šarenim policijskim automobilom, idealnim za dvorište ili unutrašnje prostore. Ova igraonica u obliku šatora pruža skriveni kutak koji podstiče maštovitu igru, avanturu i zabavu. Izrađena je od kvalitetnih materijala, lako se sastavlja i prenosi. Savršena je za igru samostalno ili s prijateljima, a zahvaljujući praktičnom dizajnu lako se sprema ili nosi na izlete._x000D_
_x000D_
• Vrsta: dečja igraonica – šator za igru.• U setu: 1x igraonica – policijski auto za igru, 50 loptica.• Velicina šatora: 110×70×70(v)cm.• Materijal: poliester.• Preporučena uzrast: 2+.• Pakovanje: 38×9,5x46cm.• Težina: 1211g.
Dečja igraonica – šator, policijski auto, 50 loptica
Šifra proizvoda:
66-704000
Kategorije: Igračke za dvorište, Šatori
2.590,00 RSD
11 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
11 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223667040 |
| Brend | Denis |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Dečja igraonica – šator, policijski auto, 50 loptica“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kuća za decu 502788
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
502788
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brend | Dohany |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026316
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.950,00 RSD
SKU:
26316
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 025012
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.650,00 RSD
SKU:
25012
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.