ADLER AD1187 RETRO RADIO SA SATOM I USB BLUETOOTH
- FM Radio: 87.50 – 108.00 MHz
- Bluetooth V 5.0
- USB , AUX
- Sat , Alarm
- Tajmer do 90 min
- Mogucnost memorisanja 30 stanica
- LCD displej
- Snaga: 2 x 5W
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
11.080,00 RSD
Nema na zalihama
Nema na zalihama
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5903887800075 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 5908256831896 |
| Brend | Camry |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032669 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032416 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033017 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032355 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054710688 |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.