Bele kartice uspomena za fotografisanje beba, okrugle, ćirilicom
Set se sastoji iz 13 kartica, po jedna za svaki mesec + personalizovana kartica Zdravo svete*
Materijal : oplemenjena iverica, debljina 3mm
Boja: bela
Prečnik 10cm
Mogućnost izrade dodatnih kartica sa imenom, nedeljama ili natpisom po želji
Bele kartice za fotografisanje Zdravo svete
Šifra proizvoda:
113
Kategorija: Pokloni za bebe
3.000,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Bele kartice za fotografisanje Zdravo svete“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Personalizovani dečiji ofingeri sa motivima životinjica
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.100,00 RSD
SKU:
122
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Ram za sličicu sa ultrazvuka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.370,00 RSD
SKU:
123
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Personalizovani drveni ram za slike Moja prva godina 2
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
132
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Personalizovani drveni ram za slike Moja prva godina 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.100,00 RSD
SKU:
133
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Personalizovani drveni ram za slike Moja prva godina 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.100,00 RSD
SKU:
134
| Težina | 0,9 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
MOJA MALA KUTIJICA ZA ZUBIĆ KALOO( 12 KOM U DISPLEJU )
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
K969918
| Težina | 0,06 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4895029699184 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.