Drvena igračka za prve korake i šetnju najmlađih.
– odličan poklon za bebu
– prelep detalj u dečijoj sobi
– dimenzije – 15 x 5,4 x 17 cm
– domaći LULË brend
– za decu uzrasta od 12+ meseci
Sirovinski sastav: drvo, boje, lepak, kanap, metal
Drvene igračke
Eko deterdzenti
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Oprema za mame
Outdoor oprema
Podloge za igru I tepisi
Police i organizacija doma899,00 RSD
Drvena igračka za prve korake i šetnju najmlađih.
– odličan poklon za bebu
– prelep detalj u dečijoj sobi
– dimenzije – 15 x 5,4 x 17 cm
– domaći LULË brend
– za decu uzrasta od 12+ meseci
Sirovinski sastav: drvo, boje, lepak, kanap, metal
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606009258972 |
| Vrsta pakovanja | kolor kutija |
| Dimenzije pakovanja | 15.2 x 6 x 19.2 cm |
| Dimenzije proizvoda | 15 x 5.4 x 17 cm |
| Uzrast | 24m+ |
| Brend | Lule |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
Na stanju
Na stanju
Na stanju
Na stanju
Na stanju
Prijavi se na naš newsletter i saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor opremaJoš nemate nalog?
Napravi nalog