Idelana klupa za decu izradjena od jako kvalitetne plastike. Pogodna je za 4 detata. Dimenzije dečijeg stola sa klupom:
-visina: 43cm
-dužina: 77cm
-širina: 71cm
Piknik klupa 026187
Šifra proizvoda:
26187
Kategorije: Dečiji nameštaj, Dečiji nameštaj i oprema za dvorište
3.990,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Piknik klupa 026187“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Kutija za odlaganje igračaka i odeće siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.304,00 RSD
SKU:
GH-KK02
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793854 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrani dečiji sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.590,00 RSD
SKU:
TF-6705
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793724 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje igračaka i knjiga roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.190,00 RSD
SKU:
TF5810
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793458 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Polica sa 9 kutija za odlaganje bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3006
| Težina | 5,25 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793656 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dve preklopne kutije za odlaganje sa poklopcem i ručkama bele
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.299,00 RSD
SKU:
SN04
| Težina | 1,2 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793885 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Drveni dečiji sto sa stolicama roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6001
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793694 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.