KESPER KSP69241 POLICA ZA VINO BOROVO DRVO 50X50X25CM Ukoliko ne želite da čuvate vaše omiljeno vino u bačvama, ove police su idealne za vas. Stalak za
Kesper ksp69241 polica za vino borovo drvo fsc 24 flaše 50x50x25cm
Šifra proizvoda:
KSP69241
Kategorije: Police i organizacija doma, Police za vino
4.500,00 RSD
11 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
11 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kesper |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 4000270692413 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |
Recenzije kupaca
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER04
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz nap polica 3 nivoa pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPPNK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564809 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz step 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB04BEL
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564885 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 36,5cm x 34,5cm |
Chomik metalna ugaona polica 5 nivoa *0892
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
GWI0892
| Težina | 25,1 kg |
|---|---|
| Brend | CHOMIK |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5900779800892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 180cm x 90cm x 30cm |
Modularna polica za knjige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WYJ-072
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064848 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 63 x24,5 x80 |
Polica za cveće light walnut ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJPS0011L
| Težina | 4,48 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Dečiji kutak, Police i organizacija doma |
| EAN | 5905817002436 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 69,5 x34 34cm |








