Ljuljaška sa naslonom i trubom, za igru na otvorenom ili u zatvorenom. Dimenzije: 31 x 38 x 36 cm (vkdkv). Dužina užeta se može podesiti. Preporučuje se za decu uzrasta: 18 – 36 meseci, težine do 19 kg. Dostupan u 5 boja: roze, plava, žuta, crvena i zelena.
Plastična ljuljaška za decu do 19 kg 4vrsta
Šifra proizvoda:
15-817000
Kategorije: Igračke za dvorište, Ljuljaške
1.699,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 3850223158173 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Plastična ljuljaška za decu do 19 kg 4vrsta“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kucica za decu 033109
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.890,00 RSD
SKU:
33109
| Brend | Dolu |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Tobogan 025012
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.650,00 RSD
SKU:
25012
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 030290
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
30290
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 030023
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
SKU:
30023
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.