Idealan tobogan za mališane koji vole da provode vreme napolju. Tobogan im pruža obilje zabave, druženja i kvalitetno provedenog vremena. Pored toga, doprinosi razvoju motoričkih sposobnosti deteta. Namenjeno deci od 3-7 godina. Maksimalna dozvoljena težina je 50 kg. Izrađen od kvalitetne i čvrste plastike.
Tobogan 220*140*110 cm
Šifra proizvoda:
15-598000
Kategorije: Igračke za dvorište, Tobogani
12.999,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 3850223155981 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Tobogan 220*140*110 cm“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kucica za decu 025791
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.550,00 RSD
SKU:
25791
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Kucica za decu 033109
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.890,00 RSD
SKU:
33109
| Brend | Dolu |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Tobogan 026293
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.290,00 RSD
SKU:
26293
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026019
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.450,00 RSD
SKU:
26019
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.