Uz pomoć ovog tobogana možete napraviti zabavan kutak u dečijoj sobi ili na svežem vazduhu.
Kompaktan je i ne zauzima puno prostora.
Dimenzije: 63 x 117 x 44 cm.
Namenjeno deci uzrasta od 1,5 do 3 godine,
maksimalne težine 25 kg.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
3.499,00 RSD
Nema na zalihama
Nema na zalihama
Uz pomoć ovog tobogana možete napraviti zabavan kutak u dečijoj sobi ili na svežem vazduhu.
Kompaktan je i ne zauzima puno prostora.
Dimenzije: 63 x 117 x 44 cm.
Namenjeno deci uzrasta od 1,5 do 3 godine,
maksimalne težine 25 kg.
| Težina | 5,89 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 3850223155974 |
Nema na stanju
Nema na stanju
| Brend | Dolu |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Nema na stanju
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brend | Dohany |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.