voj svemirski kutak možeš postaviti bilo gde, u dnevnoj sobi, dvorištu ili čak u tvojoj sobi. Montaža šatora je vrlo jednostavna.
• Dimenzije šatora: 29x5x29 cm
• Preporučeni uzrast 3+
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
1.431,00 RSD
voj svemirski kutak možeš postaviti bilo gde, u dnevnoj sobi, dvorištu ili čak u tvojoj sobi. Montaža šatora je vrlo jednostavna.
• Dimenzije šatora: 29x5x29 cm
• Preporučeni uzrast 3+
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| EAN | 3280320212650 |
Na stanju
| Brend | Dolu |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.