BBO PODLOGA ZA IGRU PIANO (75 x 54 x 43cm) – SPACE
Šifra proizvoda:
CC9665
Kategorije: Gimnastika za bebe, Podloge za igru I tepisi
1.699,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
1 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,7 kg |
|---|---|
| EAN | 8606031523444 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BBO PODLOGA ZA IGRU PIANO (75 x 54 x 43cm) – SPACE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru sa ogradom 36el. 154×154 Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA001
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769971008 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 154cm x 154cm |
Podloga za igru city 9 elemenata 90.5×90,5cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0395
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803957 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Zeka“ 120x120x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.590,00 RSD
SKU:
20025
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| EAN | 8606112449472 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
IQ sklopiva podloga sa dva lica Kontrasti + Nova ABCeda 150x150x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
21373
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449793 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Veseli akrobati + Planinske kućice 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.490,00 RSD
SKU:
21413
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449762 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Luna park + Vesela ABCeda 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21426
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449908 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.